Müşterilerimize düşük maliyetli ve kaliteli masa üstü programları (Paket Programlar) ve web siteleri hizmetleri sağlamaktayız. Amacımız müşterilerimizin şirketleri içerisindeki işleyişlerini takip edebilmelerini sağlamak ve müşterileri ile internet üzerinden iletişim kurup ürünlerini kolay ve etkili şekilde tanıtmalarını sağlamaktır. Paket programların ve web sitelerin yapımına başlamadan önce müşterimizin taleplerini inceler ve analiz ederiz. Analizi hazırladıktan sonra müşterimizden bir onay daha aldıktan sonra programların/web sitelerin yapımına başlarız. Ve sonunda siz müşterilerimize isteğiniz doğrultusunda sağlam bir hizmet sunarız.

Web tasarım, günümüzde her firma için çok önemli bir yere sahiptir. Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda sade ve estetik, akıcı, kurumsal kimliğiniz ve vizyonunuz ile uyumlu, sizi zenginleştirici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi tasarımı çalışması; ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.
Kurumsal / Kişisel ihtiyaçlarınızı birebir analiz ederek uygun çözümler sunarız. Web sitenizin ziyaretçileriniz tarafından daha kullanışlı, kolay incelenebilir şekilde olmasına özen gösteriyoruz ve web sitelerinde bulunan “Yönetim Paneli” ile sitenizin yönetimi tamamen size kalmış oluyor. Örneğin galeri yönetimi, menü yönetimi, sayfalarınızın içeriklerinin yönetimlerini tamamen size bırakıyoruz. Bu sayede web sitenizi istediğiniz zaman güncel tutma şansına sahip oluyorsunuz.

Talepte bulunduğunuz web sitesi özel ihtiyaçlarınıza göre değerlendirip fiyatlandırılmaktadır ve işin tamamlanması konusunda tahmini bir tarih belirlenir. Bir taslak hazırlar ve müşterilerimize bu taslağı sunarız. Müşterimiz taslağımızı beğendiği taktirde mevcut taslak üzerinden geliştirmelere devam ederiz. Eğer hazırladığımız taslakta değişiklik talep ederse geliştirme tamamlanıncaya kadar değişiklikler yapılır. Talep edilen değişiklikler en başta belirtilen işin tamamlanma tarihinde sapmalara neden olabilir. İş tamamlandıktan sonra web sitesi yayına alınır.